250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
₺75,90 KDV Dahil
250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
₺58,90 KDV Dahil

  KÖPEK TASMALARI  


    Petimister'de bulunan köpek tasmaları, tasma takımları ve köpek tasma kayışları, tasma eğitimini tamamladıktan sonra yavrularınızın güvende kalmasına yardımcı olabilir. Boyut, stil ve malzeme seçimimiz, köpeğinizin aksesuarlarını fonksiyonel ihtiyaçlarınıza, stil tercihinize veya bu ikisinin bir karışımına göre seçmenize olanak tanır. Dayanıklı köpek tasmaları ve moda deri tasmalarına kadar, ihtiyaçlarına ve kişiliğinize uyan bir karışım bulacağınızdan emin olabilirsiniz. 

 

    Ve her köpek tasması ve tasma malzemesinin benzersiz özellikleri ve avantajları olduğundan, köpek türünüzün ve yürüyüşlerde nasıl davrandıklarını not etmek önemlidir. Genç yavru köpekler tonlarca enerjiye sahiptir ve memnun etmek isterler, bu yüzden doğru ödülle tasma eğitimine başlamak için asla çok erken değildir. Küçük ve sevimli köpeğinizin büyük ve güçlü bir köpek haline geleceğini biliyorsanız, bazı köpek tasmaları uygun yürüyüş davranışlarını en başından düzgün tutabilir. Yürümeyi yavru olarak nasıl yürüyeceğini sürekli göstererek, kaslı yetişkinlere olgunlaştıkça çekilme ve sürüklenme şansını azaltabilirsiniz. Ve zaten çekebilme yeteneklerine sahiplerse, onları köpek eğitim tasmaları ile eğitmek için çok geç değil, böylece liderinize güvenmeyi öğrenebilirler. Güçlü eğitim araçları olmasının yanı sıra, köpek eğitim tasmalarını çekmeniz ve yürüdükleri veya koştukları yönü değiştirmeniz gerektiğinde yavrularınıza daha fazla konfor sağlayabilir.

    Başarıyla tasma eğitiminiz, sadece zihninizi rahatlatmakla kalmaz, aynı zamanda durumun kontrolünde olduğunuzu ve köpeğinizi güvenle yönlendirebildiğinizi fark ettikleri için yavrularınızdaki kaygıyı azaltmaya yardımcı olur. Petimister'in doğru aksesuarları ile köpek yürüyüşlerinizi ikiniz için keyifli tutun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR