The Best Kemirgen Yemi 1,25 Kg .Pellet Karışım

The Best Kemirgen Yemi 1,25 Kg .Pellet Karışım (GWSP-003)

Fiyat : ₺175,90
₺16,74 'den başlayan taksitlerle

120 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Gold Wings The Best

Tavşanların tam ve eksiksiz beslenebilmesi için taze ve en üst kalitedeki yemlerin doğru formülasyon ile beraber özenle hazırlanması sonucu elde edilen özel seri The Best.

Her evcil hayvanın özel olduğu gibi ihtiyaçlarınında özel olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Evcil hayvanlar için gerçek bir beslenme deneyimi sunmak ve sağlıklı bir yaşama katkıda bulunmak en önemli misyonumuz. Bu misyonun en önemli adımı her cinsin kendi başına beslenme alışkanlıkları olduğu ve bu beslenme alışkanlıklarına oranla dostlarımıza en seçkin ve taze tohumlardan elde edilen damak zevklerine uygun yemleri sunmak olduğuna inanıyoruz.

Ürünlerimizi özel ambalajlama tekniği ile paketliyor son tüketim tarihine kadar taze kalmasını sağlıyoruz.

Gold Wings The Best Kemirgen Yemi

• Tavşanların doğal beslenme alışkanlıkları dikkate alınarak özenle formüle edilmiş tam yemdir.

• İçeriğinde kullanılan press pellet tavşanların sindirim sistemini ciddi oranda rahatlatarak sağlıklı yaşamı destekler.
• Tavşanların damak zevkine göre hazırlanmış, Pellet içerikli özel formül.

İçindekiler

Bitkisel press pellet (Yonca, Maydanoz yaprağı, Geyik Boynuzu, Karahindiba, Havuç, Elma, Yabani Havuç, Sarı papatya, Çilek yaprağı), Mısır, Mısır patlağı, Buğday, Yulaf, Çavdar, Aspir, Çizgili çekirdek, Beyaz çekirdek, Kabak çekirdeği, Keçiboynuzu, Havuç, Bezelye, Kurutulmuş brokoli, Fıstık, Pastacılık ürünleri

1.25 Kg
Benzer Ürünler