Royal Canın Pug Yavru Kuru Köpek Maması1,5Kg

Royal Canın Pug Yavru Kuru Köpek Maması1,5Kg (119-0085.01)

Fiyat : ₺193,90(KDV Dahil)
₺18,45 'den başlayan taksitlerle

120 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Royal Canin Pug Yavru Kuru Köpek Maması ​

Her köpek ırkının ihtiyaçları birbirinden farklı olabilir. Bu nedenle, köpek ırklarına özel sağlıklı beslenme sayfasında görmüş olduğunuz Royal Canin köpek mamaları, ırka özel ihtiyaçları karşılamaya yönelik geliştirilmiştir. Köpeğinizin ırkına özel bir beslenme programı oluşturmanızı mümkün kılan BREED HEALTH NUTRITION köpek mamaları serisinin üretiminde, en yeni Royal Canin araştırma ve geliştirme çalışmalarından yararlanılmıştır. 

Royal Canin’in BREED HEALTH NUTRITION serisinin ırka özel köpek mamaları, üretim süreci boyunca kontrol edilen, titizlikle seçilen proteinleri içerir. Sindirilebilirlik oranı en az %90 oranında olan ırka özel köpek mamaları, sindirim ve bağırsak sağlığını da korur. BREED HEALTH NUTRITION ırka özel mama serisi köpeğin hemen algılayabileceği kaliteli besinler, mükemmel ham maddeler ve özel doğal aromalar ile formüle edilmiştir. Siz de Royal Canin köpek ürünlerini inceleyerek köpeğinizin ırkına yönelik en ideal beslenme programını oluşturabilirsiniz.

Sağlıklı Deri; Özel bileşimi ile derinin bariyer görevine destek olur, EPA ve DHA etkisi ile deri sağlığını korumaya katkıda bulunur.

Sindirim Sistemi Sağlığı; Sindirim sistemi sağlığını desteklemeye ve dengeli bir bağırsak florası oluşumuna katkıda bulunur.

Doğal Bağışıklık; Pug ırkı yavru köpeklerin doğal bağışıklığını desteklemeye yardımcıdır.

Özel Tane Yapısı; Pug ırkı yavru köpeklerin, mamayı kolayca alması ve çiğnemenin teşvik edilmesi amacıyla özel olarak üretilmiştir.

İçindekiler:

Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, mısır, hayvansal yağlar, pancar küspesi, bitkisel protein ızolatı, mısır unu, mısır gluteni, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, balık yağı, soya yağı, früktö-oligo-şakkaritler, hidrolize maya (mannan-oligo-şakkarit kaynağı), hodan yağı, kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı).

Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 31500 İÜ, D3 Vitamini 800 İÜ, E1 (demir) 43 mg, E2 (iyot) 4,3 mg, E4 (bakır) 8 mg, E5 (manganez) 56 mg, E6 (çinko) 168 mg, E8 (selenyum) 0,07 mg. Teknolojik katkı maddeleri: Pentasodyum trifosfat 3,5 gr. Koruyucular ve antioksidanlar.

Benzer Ürünler