Royal Canin Persian 30 Yetişkin Iran Kedilerine Özel Mama 4 Kg (251-100029)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺358,63(KDV Dahil)
İndirimli : ₺286,90(KDV Dahil)
₺27,30 'den başlayan taksitlerle
ROYAL CANIN PERSIAN 30 YETİŞKİN İRAN KEDİLERİNE ÖZEL MAMA 4 KG

EPA, DHA, biotin ve linoleik asitten zengin içeriği, sağlıklı deri ve güzel tüylerin oluşumuna yardım eder. 
Tüylerinin uzunluğu ve karakteristik yüz şekli ile İran kedileri dünyada benzersizdir. Oldukça  yoğun tüyleri (toplam tüy uzunluğu: 370 km), 3,3 - 4,2 kg arasında olmaları sayesinde yuvarlak ve güçlü bir görünümleri vardır. 

Royal Canine Feline Breed Persian 30 ;
? Pancar küspesi, fsilyum, FOS ve MOS tüy yumaklarının atılımını kolaylaştırır.
? İran kedileri, çene yapılarından dolayı mamalarını dillerinin altıyla tutarlar. Özel badem şeklindeki, uygun boyut ve yapıdaki mama taneleri kedinin yemesini kolaylaştırır.

Mamanın içeriği ;
Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, kümes hayvanları yağı, bitkisel lifler, mısır glüten, mısır unu, kurutulmuş kümes hayvanları karaciğeri, bitkisel yağlar (hodan yağı dahil), pancar küspesi, mineraller, yumurta tozu, balık yağı, fsilyum tohumu, frukto-oligo-sakkaritler, iz elementler (şelat iz elementleri içerir), L-lizin, DL-metiyonin, maya özü (mannan-oligo-sakkaritler den zengin), taurin, potasyum sitrat,vitaminler, çuha çiçeği özü (luteinden zengin).

Beslenme Tavsiyesi:

Kedinin Ağırlığı (Kg)

2-3

3-5

5-7

Hamile Kedilere

Emziren Kedilere

Vücut Formu

Zayıf

Formda

Kilolu

Zayıf

Formda

Kilolu

Zayıf

Formda

Kilolu

Mama Gr / Gün

45

35

-

70

55

50

-

85

70

70-110

120-190


* Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, kedinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir.

Genel Hatırlatmalar:
* Nemli, sıcak  ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız.
* Kuru mama ile birlikte sürekli  taze ve temiz  içme suyu bulundurunuz.
* Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama  ürün içeriği aynıdır.

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.
Ağırlık
4 - 6 Kg
Benzer Ürünler