Royal Canin Maxi Junior Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması 15 Kg

Royal Canin Maxi Junior Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması 15 Kg (119-0067.02)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺677,38(KDV Dahil)
İndirimli : ₺541,90(KDV Dahil)
₺51,57 'den başlayan taksitlerle

75 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Royal Canin Maxi Junior Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması

Büyüme, köpeğinizin hayatında önemli bir aşamadır: büyük değişiklikler, keşifler ve yeni karşılaşmaların zamanıdır. Bu dönem sırasında, yavru köpeğin bağışıklık sistemi aşamalı olarak gelişir. Maxi Puppy özellikle de E vitamini içeren patentli bir antioksidan kompleksi sayesinde yavru köpeğinizin doğal savunmasını desteklemeye yardımcı olur.

Sindirim sağlığını ve bağırsak florası dengesini desteklemek ve iyi dışkı kalitesine katkıda bulunmak üzere, yüksek kaliteli proteinli (L.I.P.) besin maddeleri ile prebiyotik (FOS) kombinasyonu.Çok yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilmiş protein uzun bir büyüme dönemi olan büyük ırk yavru köpeklerin orta ölçüdeki enerji ihtiyaçlarını karşılar.

İçindekiler Bileşim: kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, pirinç, mısır unu, bitkisel protein izolat, hayvansal yağlar, mısır, buğday unu, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, mısır gluten, mineraller, bitkisel lifler, soya yağı, balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler (%0,34), fsilyum kabuğu ve tohumları, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkarit kaynağı), maya ekstratları (beta-glukan kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı), hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı). İlaveler (her kg için):

Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 15500 IU, Vitamin D3: 1000 IU, Vitamin E: 480 mg, E1 (Demir): 42 mg, E2 (Iyot): 4,2 mg, E4 (Bakır): 13 mg, E5 (Manganez): 55 mg, E6 (Çinko): 132 mg, E8 (Selenyum): 0,07 mg -

Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g - Organoleptik ilaveler: Yucca ekstratları: 125 mg - Koruyucular - Antioksi- dantlar. Anatilik Bileşenleri: Protein: %30 - Yağ: %16 - Kül: %7,7 - Diyetsel lif: %2,4.

Ağırlık
11 - 15 Kg
Benzer Ürünler