Royal Canin French Bulldog Yavru Kuru Köpek Maması 3Kg

Royal Canin French Bulldog Yavru Kuru Köpek Maması 3Kg (119-0081.01)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺292,38(KDV Dahil)
İndirimli : ₺233,90(KDV Dahil)
₺22,26 'den başlayan taksitlerle

75 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Royal Canin French Bulldog Yavru Kuru Köpek Maması

​Her köpek ırkının ihtiyaçları birbirinden farklı olabilir. Bu nedenle, köpek ırklarına özel sağlıklı beslenme sayfasında görmüş olduğunuz Royal Canin köpek mamaları, ırka özel ihtiyaçları karşılamaya yönelik geliştirilmiştir.Köpeğinizin ırkına özel bir beslenme programı oluşturmanızı mümkün kılan Breed Health Nutrition köpek mamaları serisinin üretiminde, en yeni Royal Canin araştırma ve geliştirme çalışmalarından yararlanılmıştır. Royal Canin’in Breed Health Nutrition serisinin ırka özel köpek mamaları, üretim süreci boyunca kontrol edilen, titizlikle seçilen proteinleri içerir.

Sindirilebilirlik oranı en az %90 oranında olan ırka özel köpek mamaları, sindirim ve bağırsak sağlığını da korur. Irka özel mama serisi köpeğin hemen algılayabileceği kaliteli besinler, mükemmel ham maddeler ve özel doğal aromalar ile formüle edilmiştir. Siz de Royal Canin köpek ürünlerini inceleyerek köpeğinizin ırkına yönelik en ideal beslenme programını oluşturabilirsiniz.

French Bulldog Junior, içeriğindeki yüksek sindirilebilir proteinler (L.I.P.) sayesinde, optimum sindirim toleransı oluşturmaya ve bağırsak florası dengesini korumaya yardımcı olur. Sağlıklı Deri; Bu formül, özel bileşimi ile derinin bariyer görevine destek olur ve deri sağlığını korumaya katkıda bulunur.

Doğal Bağışıklık; French Bulldog ırkı yavru köpeklerin doğal bağışıklığını desteklemeye yardımcıdır. French Bulldog ırkı yavru köpeklerin, mamayı kolayca alması ve çiğnemenin teşvik edilmesi amacıyla özel olarak üretilmiştir.

İçindekiler-Bileşim Bulldog Junior 12 aylığa kadar French Bulldog ırkı yavru köpekler için Pirinç, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, bitkisel protein ızolatı, buğday, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, mineraller, soya yağı, balık yağı, früktö-oligo-şakkaritler, hidrolize maya (mannan-oligo- şakkarit kaynağı), hidrolize kabuklu deniz ürünleri (glukozamın kaynağı), kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı), hidrolize kıkırdak (kondroitin kaynağı).

Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 31500 İÜ, D3 Vitamini 800 İÜ, E1 (demir) 53 mg, E2 (iyot) 5,3 mg, E4 (bakır) 10 mg, E5 (manganez) 69 mg, E6 (çinko) 206 mg, E8 (selenyum) 0,12 mg.

Teknolojik katkı maddeleri: Pentasodyum trifosfat 3,5 gr. Koruyucular ve antioksidanlar.

Benzer Ürünler