Royal Canın Cavaer King Charles Yavru Kuru Köpek Maması 1,5Kg

Royal Canın Cavaer King Charles Yavru Kuru Köpek Maması 1,5Kg (119-0086.01)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺209,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺167,90(KDV Dahil)
₺15,98 'den başlayan taksitlerle

75 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Royal Canin Cavalier King Charles Yavru Kuru Köpek Maması ​

Her köpek ırkının ihtiyaçları birbirinden farklı olabilir. Bu nedenle, köpek ırklarına özel sağlıklı beslenme sayfasında görmüş olduğunuz Royal Canin köpek mamaları, ırka özel ihtiyaçları karşılamaya yönelik geliştirilmiştir. Köpeğinizin ırkına özel bir beslenme programı oluşturmanızı mümkün kılan BREED HEALTH NUTRITION köpek mamaları serisinin üretiminde, en yeni Royal Canin araştırma ve geliştirme çalışmalarından yararlanılmıştır.

Royal Canin’in BREED HEALTH NUTRITION serisinin ırka özel köpek mamaları, üretim süreci boyunca kontrol edilen, titizlikle seçilen proteinleri içerir. Sindirilebilirlik oranı en az %90 oranında olan ırka özel köpek mamaları, sindirim ve bağırsak sağlığını da korur. BREED HEALTH NUTRITION ırka özel mama serisi köpeğin hemen algılayabileceği kaliteli besinler, mükemmel ham maddeler ve özel doğal aromalar ile formüle edilmiştir. Siz de Royal Canin köpek ürünlerini inceleyerek köpeğinizin ırkına yönelik en ideal beslenme programını oluşturabilirsiniz.

CAVALIER KING CHARLES Junior, uygun miktarda mineraller, EPA ve DHA, taurin, l-karnitin ve antioksidanlar gibi kalp fonksiyonlarını desteklemeye yardımcı olmak için gereken besin maddelerini içerir.

SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI; Sindirim sistemi sağlığını desteklemeye ve dengeli bir bağırsak florası oluşumuna katkıda bulunur.

DOĞAL BAĞIŞIKLIK; Cavalier King Charles ırkı yavruların doğal savunma sistemini desteklemeye yardımcıdır.

ÖZEL MAMA TANESİ DİŞ SAĞLIĞI; Kalsiyum bağlayıcı ajanlar (selatörler) sayesinde, diş tartarı oluşumunu azaltmaya yardımcıdır.

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, mısır, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolatı*, pancar küspesi, mısır unu, mısır glüteni, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkarit kaynağı), hodan yağı, kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı). *L.I.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.

Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 30500 IU, D3 Vitamini 800 IU, E1 (demir) 47 mg, E2 (iyot) 4,7 mg, E4 (bakır) 9 mg, E5 (manganez) 61 mg, E6 (çinko) 183 mg, E8 (selenyum) 0,08 mg, taurin 2,1 gr, l-karnitin 400 mg.

Teknolojik katkı maddeleri: Pentasodyum trifosfat 3,5 gr. Koruyucular ve antioksidanlar.

Ağırlık
1 - 3 Kg
Benzer Ürünler