Quik Tavşan Yemi 750 Gr
Quik Tavşan Yemi 750 Gr

Quik Tavşan Yemi 750 Gr (QUIK-016)

Marka : Quik
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺27,38
İndirimli : ₺21,90
₺2,08 'den başlayan taksitlerle

75 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Quik Tavşan Yemi 750 Gr

Tavşanların doğadaki beslenme alışkanlıkları göz önünde tutularak, fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özel olarak geliştirilen nitelikli karışım oranları ile en seçkin tahıllar kullanılarak, hazırlanmıştır.

 

 

Besleme Tavsiyesi:Tüketecek evcil hayvan başına günde yaklaşık 45-60gr ürün vermeniz tavsiye edilir.Quik, kemirgeninizin (hamster) tam beslenmesini sağlayan, kemirgen beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış yüksek kaliteli yem karışımları sunar.

 
TAVŞANLARIN SEVEREK YİYECEĞİ VE GEREKLİ OLAN TÜM ENERJİVE VİTAMİNLERİ İHTİVA EDEN, GELİŞİMİ İÇİN GEREKLİ KONDİSYONU BULABİLECEĞİ KOMPLE BİR YEMDİR.
 
İçindekiler: Mısır, Buğday, Sorgum, Arpa, Yulaf, İç Fıstık, Keçiboynuzu, Ay Çekirdeği, Dakota Çekirdeği, Bezelye, Aspir, Vitamin ve Mineraller
 
Bileşeni: 
Ham Protein: % 16,2
Ham Yağ: % 5,1
Ham Selüloz: % 8,1
İnorganik Madde: % 5
 
Saklama Koşulları: Serin ve rutubetsiz bir ortamda saklayınız.

Kullanım: Her gün temiz bir mama kabı içerisine servis edilmesi önerilir. Tüketecek evcil hayvan başına günde 45-60 gr verilmesi önerilir. Evcil hayvanınızın önünde her zaman temiz ve serin su bulundurulmalıdır.  Evcil Hayvanınızın mama ve su kabına kolay ulaşım sağlanmalıdır.
Benzer Ürünler