Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Yavru Kuru Köpek Maması 12 Kg

Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Yavru Kuru Köpek Maması 12 Kg (106-0034.02)

Marka : Pro Plan
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺742,38(KDV Dahil)
İndirimli : ₺593,90(KDV Dahil)
₺56,52 'den başlayan taksitlerle

75 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Pro Plan Puppy Medium Kuzu Etli Yavru Kuru Köpek Maması

Kuzu eti % 21, mısır, mısır gluten unu, kurutulmuş kanatlı proteini, pirinç 8, hayvansal yağ, mısır grizi, sakatat, kurutulmuş pancar küspesi, mineraller, kurutulmuş yumurta 1,9, balık yağı, kolostrum 0,1

Mamanın Kullanımı Gebelik ve Emzirme Döneminde Besleme: Köpeğinizin ideal vücut kondisyonunu korumasına da dikkat ederek, gebeliğin son 3-4 haftasında mama miktarı 25, emzirirken 2 - 3 kat arttırılmalıdır. Annenin beslenmesini, sütten kesildikten sonra, ideal vücut kondisyonunun sağlanması için uygun şekilde ayarlayınız.

Sütten Kesilme ve Büyüme Sürecinde Besleme: Yavru köpekler yaşamlarının ilk 3 haftasında bütün besin gereksinimlerini annelerinden sağlarlar. Sonraki 3-6 hafta sırasında, nemlendirilmiş PRO PLAN Yavru Köpek mamaları ile günde 3-4 defa besleyiniz. Sütten kesildikten sonra tabloya göre besleyiniz. 3 aydan sonra nemlendirmeyi dereceli olarak azaltınız. Daha sağlıklı gelişim için, büyüme sürecinde ideal vücut kondisyonunun sağlanması önemlidir.

Tavsiye edilen günlük besleme miktarını, hava koşullarına, yavru köpeğinizin aktivitesine ve fiziksel kondisyonuna göre 10 ile 15 arasında arttırarak veya azaltarak ayarlayınız. Su kabında daima temiz su bulundurunuz. Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

Net Miktar ve Parti Numarası ambalajın üzerindedir. En uygun, ambalaj üzerinde belirtilen tarihten önce kullanılmalıdır.

Benzer Ürünler