Pet Line Natural Premium Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 3 kg
Pet Line Natural Premium Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 3 kg
Pet Line Natural Premium Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 3 kg

Petline Natural Premium Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 3 kg (PTL-017)

Marka : Petline
Fiyat : ₺215,90(KDV Dahil)
₺20,55 'den başlayan taksitlerle

120 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Petline Natural Premium Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 3 Kg

Petline natural premium puppy dog with lamb selection

Tam ve dengeli natural premium yavru köpek maması petline natural premium pet food, konusunda deneyimli beslenme uzmanlarının uzun yıllar üzerinde çalıştığı en lezzetli mama tarifleri ile petline natural animal nutrition®’ın içeriğindeki özel hammaddelerden oluşan sağlıklı, eşsiz bir mamadır.

Petline puppy lamb selection, özenle seçilmiş hammaddeleri ve içeğine özel olarak ilave edilmiş glikosamin, chondroitin, calpan ( kalsiyum pantetotan) ve demir ile yavru köpeğinizin metabolizmasının en ideal biçimde çalışmasını destekleyerek; sağlıklı bir ömür sürebilmesine yardımcı olacaktır.

Petline puppy lamb selection, 12 aylıktan küçük, evde ya da ev dışı beslenen tüm ırklara uygun natural premium kuzu etli yavru köpek mamasıdır.

Petline natural animal nutrition® doğanın gizeminden ilham alınarak oluşturulan; patentli bir teknoloji olan petline natural animal nutrition®, kedinizin ihtiyacı olan tüm yağ asitlerinin kombinasyonu ile hormon ve vitamin yapıtaşı olan, canlı bünyede kimyasal tepkimelerin denetiminden sorumlu enzimlerin muhteşem bir birleşimidir.

Bu patentli teknoloji, içerdiği yem katkı maddeleri ve premikslerle doğru iskelet yapısının oluşturulmasında; büyüme ve gelişme desteğinin sağlanmasında, sağlıklı deri ve tüy yapısı için gerekli olan elementlerin vücutta doğru kullanılmasında etkili olur.  aynı zamanda besinlerin hızlı emilimini sağlayıp, sindirim sistemini güçlendirici yapısı sayesinde koku ve amonyak kontrolünü sağlanmasında görev yapan özel hammaddeler ile sağlıklı bir metabolizma desteğinin sunulmasına yardımcı olur.

Hücresel savunma sistemini güçlendirici katkıları ile sağlıklı doku yapımı sağlayıp evcil hayvanınızın daha uzun yıllar sağlıklı yaşamasına katkıda bulunur.

Içindekiler : Işlenmiş kuzu proteini, misir,pirinç, işlenmiş hayvansal proteini, hayvansal yağ, bonkalit, buğday kepeği, misir gluteni, şeker pancari lifi, ciğer aromasi, otoliz maya, tuz, keten tohumu, peyniralti suyu tozu, kuru bira mayasi, yukka schidigera, glukozamin, chondrotin, mos ( manna oligo saccarid )

Mineraller : Kalsiyum,fosfor,sodyum,iyot,çinko,bakir,potasyum klorur,demir,selenyum.

Vitaminler : Vit.A, vit.D, vit.E, vit.C, vit.B1 - B2 - B3 (niacin) - B6 - B12 - B7 (biotin) - B9 (folic acid), vit.K, choline, calcium pantotetan.

analtytical constituents  / besin madde bileşenleri crude protein / ham protein (%) : %28 crude fat / ham yağ (%) : %16 crude ash / ham lif (%) : %3,5 crude cellulose / ham kül (%) : %8 nutritive additions / besleyici ilaveler vitamin a  - Iu/kg : 18000 iu/kg vitamin d3  - Iu/kg : 1500 iu/kg vitamin e  - Mg/kg : 150 mg/kg vitamin c  - Mg/kg : 200 mg/kg   recommended feeding amount / günlük önerilen beslenme miktarları dog's adult weight  / köpek ağırlığı  (kg) 0,5-1 kg 2,5-3 kg 4-5 kg 6-7 kg 8-9 kg 10-15 kg daily ratio / günlük porsiyon (gr) 35-60 gr 100-130 gr 165-195 gr 220-250 gr 280-310 gr 330-440 gr