Pet Line Natural Premium Gourmet Karışık Yetişkin Kedi Maması 1,5 kg
Pet Line Natural Premium Gourmet Karışık Yetişkin Kedi Maması 1,5 kg
Pet Line Natural Premium Gourmet Karışık Yetişkin Kedi Maması 1,5 kg

Petline Natural Premium Gourmet Karışık Yetişkin Kedi Maması 1,5 kg (PTL-005)

Marka : Petline

120 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Pet Line Natural Premium Gourmet Karışık Yetişkin Kedi Maması 1,5 kg

Petline Natural Premium Adult Cat Food with Gourmet Selection

Tam ve Dengeli Natural Premium Yetişkin Gurme Kedi Maması

 

Petline Natural Premium Pet Food, konusunda deneyimli beslenme uzmanlarının uzun yıllar üzerinde çalıştığı en lezzetli mama tarifleri ile Petline Natural Animal Nutrition®’ın içeriğindeki özel hammaddelerden oluşan sağlıklı, eşsiz bir mamadır.

Petline Adult Cat Gourmet Selection, özenle seçilmiş hammaddeleri ve içeğine özel olarak ilave edilmiş Demir, Kalsiyum ve Beta Koroten  ile yetişkin kedinizin metabolizmasının en ideal biçimde çalışmasını destekleyerek; sağlıklı bir ömür sürebilmesine yardımcı olacaktır.

Petline Adult Cat Gourmet Selection, Bir yaşından büyük, evde ya da dışarıda beslenen tüm ırklara uygun natural premium gurme yetişkin kedi mamasıdır.

 

Petline Natural Animal Nutrition®

Doğanın gizeminden ilham alınarak oluşturulan; patentli bir teknoloji olan Petline Natural Animal Nutrition®, kedinizin ihtiyacı olan tüm yağ asitlerinin kombinasyonu ile hormon ve vitamin yapıtaşı olan, canlı bünyede kimyasal tepkimelerin denetiminden sorumlu enzimlerin muhteşem bir birleşimidir.

Bu patentli teknoloji, içerdiği yem katkı maddeleri ve premikslerle doğru iskelet yapısının oluşturulmasında; büyüme ve gelişme desteğinin sağlanmasında, sağlıklı deri ve tüy yapısı için gerekli olan elementlerin vücutta doğru kullanılmasında etkili olur. 

Aynı zamanda besinlerin hızlı emilimini sağlayıp, sindirim sistemini güçlendirici yapısı sayesinde koku ve amonyak kontrolünü sağlanmasında görev yapan özel hammaddeler ile sağlıklı bir metabolizma desteğinin sunulmasına yardımcı olur. Hücresel savunma sistemini güçlendirici katkıları ile sağlıklı doku yapımı sağlayıp evcil hayvanınızın daha uzun yıllar sağlıklı yaşamasına katkıda bulunur.

İçindekiler : İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Pirinç, Bonkalit, Mısır Gluteni, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Şeker Pancarı Lifi,  İşlenmiş Sığır Proteini, İşlenmiş Somon Unu, Balık Aroması, Balık Yağı,  Otoliz Maya, Bira Mayası, Peyniraltı Suyu Tozu, Taurin, Tuz, Keten Tohumu, Taurin,  Yucca, Quillaja, MOS ( Manna Oligo Saccarid )

Mineraller : kalsiyum,fosfor,sodyum,iyot,çinko,bakır,potasyum klorür,demir,selenyum.

Vitaminler : vit.a, vit.d, vit.e, vit.c, vit.b1 - b2 - b3 (niacin) - b6 - b12 - b7 (biotin) - b9 (folic acid), vit.k, choline, calcium pantotetan.

 

Analtytical Constituents  / Besin Madde Bileşenleri

Crude Protein / Ham Protein (%)

:

%32

Crude Fat / Ham Yağ (%)

:

%13

Crude Ash / Ham Lif (%)

:

%3

Crude Cellulose / Ham Kül (%)

:

%8

Nutritive Additions / Besleyici İlaveler

Vitamin A  - iU/kg

:

18000 iu/kg

Vitamin D3  - iU/kg

:

1500 iu/kg

Vitamin E  - mg/kg

:

200 mg/kg

Vitamin C  - mg/kg

:

200 mg/kg

Taurine - mg/kg

:

1500 mg/kg

 

 

 

Recommended Feeding Amount / Günlük Önerilen Beslenme Miktarları

Cat's adult weight  / Kedi Ağırlığı

 (kg)

1-2

2-3

3-4

4-5

5-6

6-7

7-8

Daily Ratio / Günlük Porsiyon (gr)

25-35

35-55

55-75

75-90

90-110

110-130

130-145

Benzer Ürünler