250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
₺147,90 KDV Dahil
250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
₺36,90 KDV Dahil

KÖPEK MAMA VE SU KAPLARI
 

Hayatınızda bir köpek dostunuz varsa edinmeniz gereken en önemli köpek malzemelerinden birisi de köpek mama kabı ve köpek su kabıdır. Köpek mama ve su kabı seçenekleriniz bütçenize uygun fiyatlarla köpek kategorimizin altındaki köpek mama ve su kapları kategorimizde bulabilirsiniz. 

 

Köpeğinizin sağlığı için doğru beslenmesinin yanında kaliteli mama ve su kabı kullanmanızı öneririz. Mama ve su kaplarının malzeme kalitesi tıpkı insanlarda olduğu gibi onların sağlığı için de önemlidir. Köpekler için mama kabı ve su kabı seçerken hijyenik olmasına dikkat edilmelidir. Örneğin; plastik mama kabı veya plastik su kabı fiyatı uygun olmasına rağmen sağlık açısından tercih edilmemelidir. Özellikle alerjik bünyeye sahip köpek dostlarımız için riskli olabilmektedir. Daha sağlıklı ve uzun ömürlü olması açısından metal mama ve su kapları kategorimizden çelik mama kapları, çelik su kapları, paslanmaz çelik mama ve su kapları arasından istediğiniz renk ve büyüklükte bir çok seçenek bulabilirsiniz. Bir diğer sağlıklı ve uzun ömürlü seçenek seramik mama ve su kabıdır. Ayrıca melamin köpek mama kabı ve melamin köpek su kabı seçenekleri de onlar için sağlıklı mama kabı alternatiflerinden olabilir. 

 

Köpek Mama ve Su Kabı Çeşitleri

 

Bazı köpekler mama ve su kaplarıyla oyun oynamaya bayılırlar. Bazıları mama kabının üstünü kapatmak isteyip, burnuyla yaptığı ittirme hareketiyle mama kabını veya su kabını devirebilir. Böyle durumlarda köpek mama ve su kapları kategorisinden bulabileceğiniz ikili mama kapları, kaymaz tabanlı çelik köpek mama kabı, ahşap stantlı mama kapları, plastik tabanlı mama kabı, çelik mama kabı seçeneklerine göz atabilirsiniz. 

 

Köpekler için mama kabı ve köpekler için su kabı seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer şey de köpeğinizin boyutu ve kilosudur. Kilosuna uygun miktarda mama yemesi gereken köpeğiniz için gerekli büyüklükteki köpek mama kaplarını petimisterde kolaylıkla bulabilirsiniz. Örneğin; Pomerenian cinsi bir köpeğiniz var ise küçük boyutlarda bir mama ve su kabı seçebilirsiniz ama eğer Golden Retriever gibi büyük ırk köpeğiniz var ise 64 oz. çelik mama kabı, 96 oz. çelik mam kabı, 750 ml mama kabı seçeneklerini farklı renk alternatifleriyle sitemizde bulabilirsiniz. 

 

Köpek dostlarımız için veteriner hekimler tarafından da önerilen bi başka mama ve su kabı çeşidi de yükseltili mama kaplarıdır. Özellikle büyük ırk köpekler devamlı kafalarını yere eğerek mama ve su kullanımı yaptıkları için zamanla boyunlarında oluşabilecek herhangi bir rahatsızlığı önlemek için yüksek mama kabı ve yüksek su kabı tercih edebilirsiniz. Yine bir anda çok hızlı mama yemeleri onların sağlığı için tehlikeli olacağından ve aynı zamanda kilo kontrolünü sağlayabilmek için yavaş yeme mama kabı satın almanızı öneririz. Düzenli mama yiyen ve siz evde yokken işinizi kolaylaştıracak bir başka köpek mama ve su kabı çeşidi de otomatik mama kabı ve otomatik su kabı seçenekleridir. Petimisterde bulabileceğiniz otomatik su sebili sayesinde köpeğinizin su hep taze kalır. 

 

 

Köpeklerle seyahat etmek onların hoşuna gidebileceği gibi, köpek sahiplerinin de hoşlanabileceği aktivitelerden olabilir. Bu noktada köpek dostlarının ihtiyaçlarını karşılamak isteyen köpek sahipleri için elverişli olabilecek şey köpek seyahat mama ve su kaplarıdır. Köpek seyahat suluğu sayesinde onun her daim her yerde su ihtiyacını karşılayabileceksiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR