Hills Puppy Small Miniature Chicken Köpek Maması  1,5 Kg

Hills Puppy Small Miniature Chicken Köpek Maması 1,5 Kg (100-0004.01)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺182,38(KDV Dahil)
İndirimli : ₺145,90(KDV Dahil)
₺13,88 'den başlayan taksitlerle

75 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Hills Puppy Small & Miniature Chicken Küçük Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması

​Science Plan™ Puppy Small & Miniature sağlıklı beyin, kas ve kemik gelişimini ve bağışıklık sistemini desteklemek adına formüle edilmiştir. Balık yağından elde edilen DHA ve yüksek seviyelerde antioksidan içerir. Evcil hayvanlarınızın yaşamını dönüştüren, etkisi klinik olarak kanıtlanmış mama.

Temel Faydaları; doğal savunma sistemi için etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan karışımı öğreme yetisini, beyin ve göz gelişimini destekleyen bir çeşit omega-3 yağ asidi olan doğal DHA katkısı, hassas sindirim sistemi için doğal içerik maddeleri, ilave vitamin ve mineraller. Sağlıklı deri ve tüy yapısı için özel omega-6 yağ asitleri ve diğer besin maddeleri karışımı. 

Besleme Rehberi; Mama miktarının, ideal vücut ağırlığını koruyacak şekilde ayarlama yöntemi.

Günlük Besleme Miktarları; bu aralıklar yalnız bir başlangıç noktasıdır çünkü evcil hayvanların ihtiyaçları değişiklik gösterir. Verilecek miktarı ideal vücut ağırlığına göre ayarlayınız. Bu mamayı ilk kez kullanıyorsanız, evcil hayvanın yeni maması ile eski mamasını karıştırarak veriniz. 7 günlük periyotta eski mama miktarını azaltırken, yeni mamanın miktarını arttırarak kademeli geçiş yapınız.

Yavru köpekler Science PlanTM Puppy Small & Miniature sütten kesilmeyi takiben yavru köpek 1 yaşına gelinceye kadar kullanılmalıdır. Annesini emen köpek yavruları için, mamaya biraz su ilave ediniz, hamur kıvamına getiriniz. Yavru köpek kuru mamayı yiyebilir hale gelinceye dek, mamanın içerisine eklediğiniz su miktarını azaltarak ilerleyiniz. Günlük besleme miktarı her bir köpek yavrusu için değişiklik gösterir. Bu nedenle günlük besleme miktarları ideal ağırlığı koruyacak şekilde ayarlanması ve günlük 2-4 öğün şeklinde düzenlenmelidir. (yaş ile birlikte günlük öğün sayısı azaltılabilir)

İçerik: Yüksek kaliteli protein ve özenle hazırlanmış malzemeler. Kurutulmuş tavuk ve hindi eti (tavuk eti 36%, hindi eti 4%, toplam kanatlı 54%), mısır, buğday, hayvansal yağ, kanatlı iç organları, pirinç, mısır gluteni unu, pancar küspesi, mineraller, balık yağı, keten tohumu, domates püresi, ıspanak tozu, narenciye küspesi, üzüm posası, vitamizler, iz elementler, taurin ve beta karoten. Tokoferol ve sitrik asit ile doğal olarak korunmaktadır.

Benzer Ürünler