GWC Kuş Maması 100 gr x 12 ADET (EKO PAKET)
GWC Kuş Maması 100 gr x 12 ADET (EKO PAKET)

GWC Kuş Maması 100 gr x 12 ADET (EKO PAKET) (GWC-014-12)

Marka : Gold Wings
Fiyat : ₺186,90
₺17,79 'den başlayan taksitlerle

120 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO


GoldWings Classic Kuş Maması 100 Gr x 12 ADET (EKO PAKET)
 
Tüm kuşlar için özel olarak hazırlanmış protein, ve vitamin desteği ile kuşların dengeli beslenmesinde etken rol oynayan, tüy gelişimini destekleyerek parlak tüylere sahip olmasında yardımcı ek besindir. Kuşların mamalıklarına konulmak suretiyle verilir.
 
  
İçindekiler: Fırıncılık ürünleri, Bitkisel proteinler, Nijer tohumu, Yulaf tohumu, Yumurta ürünleri, Bitkisel şekerler ve mineraller

 
Neden GoldWings ?
 
 GoldWings ailesi sağlıklı beslenme sunabilmek için en kaliteli tahıl ve tohumları bir araya getirerek özel harmanlı içeriği ile tam ve besleyici sunum sağlarken aynı zamanda vitamin ve mineral açısından eksiksiz bir şekilde desteklenmiştir.
 
 GoldWings ailesi, formülüne her zaman güvenerek  Avrupa ve Uzak Doğudaki  en kaliteli ve zengin yemler yarışmalarına katılmış, çeşitli başarılarla ülkemizi bu alanda temsil etmiştir.
 
 GoldWings ailesi İsviçre, Almanya, Shanghai gibi ülkelerde düzenlenen en kapsamlı pet fuarlarına katılarak yenilikleri ve gelişmeleri en yakından takip etmiş, formülünde günümüzün en iyi diyetlerini kullanmıştır.
 
 8’i Avrupa ülkesi olmak üzere 17 farklı ülke GoldWings 'i tercih etmektedir..