GWC Kanarya Kondisyon-Öttürücü Yem 150g 12li (GWC-012)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 53,63 TRY
İndirimli : 42,90 TRY
4,08 TRY 'den başlayan taksitlerle

75 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

GoldWings Kanarya Kondisyon-Öttürücü Yem

 Tamamen doğal erkek ve dişi kuşlarınız için kullanabileceğiniz 7-10 gün içerisinde maximum üreme periyoduna sokabilecek, erkek kuşların hızlı ötmelerine ve dişi kuşlarında yuva kızdıracak forma gelmelerinde etken ol oynayan yem ve mama takviyesidir.

İçindekiler: Kanarya tohumu, Hindistan cevizi, Keçi boynuzu ekstresi, Fındık, Haşhaş, Isırgan tohumu, Üzüm şekeri, Şam fıstığı, Badem, Sade Yem, Sağlık tohumu, Premix.

Neden GoldWings ?
 
 GoldWings ailesi sağlıklı beslenme sunabilmek için en kaliteli tahıl ve tohumları bir araya getirerek özel harmanlı içeriği ile tam ve besleyici sunum sağlarken aynı zamanda vitamin ve mineral açısından eksiksiz bir şekilde desteklenmiştir.
 
 GoldWings ailesi, formülüne her zaman güvenerek  Avrupa ve Uzak Doğudaki  en kaliteli ve zengin yemler yarışmalarına katılmış, çeşitli başarılarla ülkemizi bu alanda temsil etmiştir.
 
 GoldWings ailesi İsviçre, Almanya, Shanghai gibi ülkelerde düzenlenen en kapsamlı pet fuarlarına katılarak yenilikleri ve gelişmeleri en yakından takip etmiş, formülünde günümüzün en iyi diyetlerini kullanmıştır.
 
 8’i Avrupa ülkesi olmak üzere 17 farklı ülke GoldWings 'i tercih etmektedir..
Benzer Ürünler