Green Fields Sparkling Hutch Kemirgen Kafes Temizleyicisi 400 ml (153423)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺123,48(KDV Dahil)
İndirimli : ₺102,90(KDV Dahil)
₺9,79 'den başlayan taksitlerle
GREEN FIELDS SPARKLING HUTCH KEMİRGEN KAFES DEZENFEKTANI 400 ML.
Tavşan, guinea pig, gelincik gibi küçük hayvan kafeslerinde sterilizasyon sağlayan temizleyici spreydir. Sadece kafes temizliğinde kullanılır ve kafeste steril bir ortam sağlar.
 
Uygulanışı:
Boş olan kafes içerisindeki katı atıklar alınarak, kafes su ile temizlenir. Daha sonra , sprey tüm kafese sıkılarak uygulanır. Durulama gerektirmez. Haftalık bakımda düzenli olarak kullanılabilir.
 
Uyarılar:
Çocukların ulaşamayacağı bir yere ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir.
Göz ile temasından sakınılmalıdır.
Sadece kafes temizliği içindir.
Temizlik öncesi petler güvenli bir yere alınmalıdır.
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.
Benzer Ürünler