Felicia Az Tahıllı Yetişkin Kuzulu Orta/Büyük Irk HypoAllergenic Köpek Maması
Felicia Az Tahıllı Yetişkin Kuzulu Orta/Büyük Irk HypoAllergenic Köpek Maması
Felicia Az Tahıllı Yetişkin Kuzulu Orta/Büyük Irk HypoAllergenic Köpek Maması

Felicia Az Tahıllı Yetişkin Kuzulu Orta/Büyük Irk HypoAllergenic Köpek Maması (FLC-007)

Marka : Felicia
Fiyat : ₺270,90(KDV Dahil)
₺25,78 'den başlayan taksitlerle

250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Felicia Az Tahıllı Yetişkin Kuzulu M/Large Breed HypoAllergenic Köpek Maması

Optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile Felicia® Adult Dog Kuzulu ve Pirinçli köpeğinize ömrü boyunca düzenli enerji ve iyi bir vücut yapısı temin etmek için formüle edilmiştir. Hassas sindirim sistemine sahip veya kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden köpekler için idealdir.

Yüksek Sindirilebilirlik
Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas pişirme işlemine tabi tutulması ile Felicia® Adult Dog L&R sindirimin maksimum seviyeye çıkarılmasını ve katı dışkı atılımını destekler. Kuzu ayrıca sindirimde de faydalı olduğundan besinsel duyarlılığı olan köpekler için idealdir.

Bağışıklık Sistemine Destek
Felicia® Adult Dog L&R içeriğindeki doğal prebiyotik lifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder

İdeal Kilo
Felicia® Adult Dog L&R köpeğinizin ideal vücut ağırlığını koruyarak uzun bir yaşama ve sağlıklı bir metabolizmaya sahip olabilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir.

 

İÇİNDEKİLER:

Kurutulmuş Kuzu Proteini (%24), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%17), Baldo Pirinç (%16), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2), Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligosakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu.