ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

YAŞLI KURU KÖPEK MAMASI


    En iyi yaşlı köpek maması için Petimister'den alışveriş yapın ve olgun yavrularınıza onları gözetlemelerine yardımcı olmak için doğru beslenmeyi verin. Fiziksel değişikliklerine ek olarak, beslenme ihtiyaçları da ayarlanır. Azalmış aktivite nedeniyle, birçok yaşlı köpek kemik üzerinde toplanma eğilimindedir. Ek kilo alımı eklemlerini etkileyebilir ve diğer sağlık sorunlarına neden olabilir. Birçok yaşlı köpek maması, tüylü aile üyenize hala yeterli protein ve yağ sağlarken, genellikle kalorisi düşük olan dengeli bir diyet sağlamak için tasarlanmıştır.

   
    Diğer yaşlı köpekler gıdaya olan ilgisini tamamen kaybedebilir ve sağlıklı bir kiloyu koruyamayabilir. Evcil hayvanınızın veterineri herhangi bir spesifik sağlık sorunu teşhis etmezse, yaşlı köpek mamasını değiştirmek, çiğnemede zorlanabileceği için iştahlarını yeniden canlandırmaya yardımcı olabilir. Bu sorunlardan dolayı Petimister, yaşlı köpekler için yemeleri daha kolay olabilecek çok çeşitli ıslak köpek maması sunar. Ek olarak, uygun ıslak ve kuru öğelerin karıştırılması yaşlı köpeğiniz için en iyi köpek maması kombinasyonu olabilir.

   
    En iyi yaşlı köpek maması da altın yıllarının daha doyurucu olmasına yardımcı olacak malzemeler içerir. Yavrularınızın ortak sağlığını korumak, yaşlandıkça özellikle önemlidir. En iyi yaşlı köpek maması da sağlıklı eklemleri desteklemek için glukozamin ve kondroitin sülfat içerir. Ek olarak, yaşlı köpekler kabızlığa daha yatkın olduğundan, yaşlı köpekler için köpek mamasının sindirimlerine yardımcı olmak için genellikle lif bakımından daha yüksek olacağını göreceksiniz.

 

     Yaşlı köpekler için en iyi formüle köpek maması için Petimister.com'a gel.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR