250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
₺157,90 KDV Dahil
250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
₺22,90 KDV Dahil
250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
₺16,90 KDV Dahil
250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
₺18,90 KDV Dahil
250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
₺28,90 KDV Dahil
250 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
₺137,90 KDV Dahil

KEDİ OYUNCAKLARI

Hayatımıza renk katan kedi dostlarımız bize en iyi arkadaştır. Sergiledikleri şirinliklerle size günün bütün stresini unuttur ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar, onunla planladığınız aktivite ve oyunlarda ise seveceği oyuncakları kullanırsanız geçirdiğiniz vakit daha eğlenceli hale gelir.

Hayvanlar için oyun oynamak hem eğitimi hem de hareket olanağı sağladığı için önemlidir, tabii oyuncakları da. Kedilerin en sevdiği oyuncaklar kedi oltaları ve tüylü kedi oyuncaklarıdır. Özellikle hareketli aktiviteler için tüylü top oyuncaklar, tüylü kedi oltası, kedi tırmalama, lazerli kedi oyuncakları en iyi seçim olacaktır.


Sevimli Dostunuza Uygun Oyuncak Nasıl Seçilmelidir?

Kediler için en ideal oyuncaklardan biri catnipli kedi oyuncaklarıdır. Catnip bir bitki çeşididir ve bu bitkiden yayılan uçucu yağların kokusu kediler üzerinde sakinleştirici etki sağlar, bu koku kedinizi mutlu ve motive etmek için yeterlidir. Bu sebeple birçok kedi oyuncağında bu kokuya rastlayabilirsiniz. Kedi oltaları, kedi tırmalamalar, tüylü peluş kedi oyuncaklarıCatnipli kedi oyuncakları kategorimizde bulabilirisiniz.

Kedi oyun konsolları kedinizin hem zekâ gelişimini hem de hareket aktivitesini desteklediği için tercih edebileceğiniz oyuncaklardır,

Lazerli kedi oyuncakları ise daha çok hareket, dikkat ve reflex egzersizleri yaptırabileceğiniz oldukça keyifli oyuncaklardır.

Evcil dostunuz için en keyifli oyuncakları petimister.com’da bulabileceğinizi biliyor musunuz

 

 

Tüm Kedi Ürünlerini Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR