ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Light köpek maması, evcil dostunuz için veteriner tarafından önerilen beslenme ürünleridir.

Köpeğinizin yaşına ve cinsine uygun olarak, gıda alerjisi yada diyeti için kullanılması önerilen light köpek maması çeşitlerini petimister.com’da bulabilirsiniz.

Köpekler de insanlar gibi tat ve koku almada hassas hayvanlardır. Beslenme ihtiyaçlarını karşılarken köpeğiniz için uygun mama seçiminde veterinerinizin önerilerini dikkate almalı ve light köpek maması içeriklerini mutlaka incelemelisiniz. Evcil dostunuz için uygun içerikli mama onun hem gelişimi hem de sağlığı için önemli bir etkendir çünkü köpekler sevmedikleri mamayı tüketmek istemez ve mideleri buna tepki verebilir. Light köpek mamaları sağlıklı tahıllar veya tahılsız içeriklerle formüle edilmiştir. Gıda duyarlılıkları, alerjileri veya kilo sorunları olan köpekler için tasarlanmış light köpek mamaları, kaşıntı ve mide rahatsızlığını azaltmak için hipoalerjenik veya sınırlı bileşenlere sahip sindirilebilir formüllerin yanı sıra kilo yönetimi için özel tarifler içerir.

 

Petimister köpek dostunuz için en uygun kuru köpek maması, köpek konservesi ürünlerini özenle seçmekte ve size en iyi köpek maması markalarını sunmaktadır. Light köpek maması markaları arasında Felicia Az tahıllı köpek maması, Royal Canin light köpek maması ve Brit Care kilo dengeleyici köpek mamasını bulabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR