Earth Rated Köpekler İçin  Dışkı Torbası Kutusu (1 Rulo Hediyeli)
Earth Rated Köpekler İçin  Dışkı Torbası Kutusu (1 Rulo Hediyeli)
Earth Rated Köpekler İçin  Dışkı Torbası Kutusu (1 Rulo Hediyeli)
Earth Rated Köpekler İçin  Dışkı Torbası Kutusu (1 Rulo Hediyeli)
Earth Rated Köpekler İçin  Dışkı Torbası Kutusu (1 Rulo Hediyeli)

Earth Rated Köpekler İçin Dışkı Torbası Kutusu (1 Rulo Hediyeli) (ERDISP-LAV-EU)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺74,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,90(KDV Dahil)
₺7,39 'den başlayan taksitlerle

Earth Rated Köpekler İçin Dışkı Torbası Kutusu (1 Rulo Hediyeli)

Mükemmel yürüyüş arkadaşı: İkonik yeşil tasma dağıtıcımız, dışkıyı toplamayı neredeyse zahmetsiz hale getiriyor. Yüksek kaliteli ve güzel bir tasarıma sahip olan bu dağıtıcı her şeyi yapar. Arkasında, kullanılmış torbaları bir çöp bulana kadar taşımak için kullanışlı bir kanca bile vardır ve ellerinizi daha fazla köpeği evcilleştirmek için serbest bırakır!

15 lavanta kokulu torba ile gelir ve hiç durmadan doldurulabilir. Onsuz evden ayrılmak istemeyeceksin.

Earth rated kaka torbasının % 100 sızdırmazlık garantisi ile herhangi bir korkunç kaka-el teması yaşama şansınız % 0. Bu ekstra kalın torbalar her boyuttaki kakayı güvenli bir şekilde tutabilir ve hoş olmayan kokuları engellemek için tasarlanmıştır. Kaka toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Lavanta kokulu torba, size etrafta bir çanta çiçekle dolaştığınız illüzyonu verecek. Siz gerçek içerikleri yavrularınız ile aranızda bir sır olarak saklayın! 

Torbalarınız biyolojik olarak parçalanabilir mi?

Koyu yeşil renkli poşetlerimiz, geleneksel plastik poşetlerin aksine, parçalanmalarına yardımcı olan bir EPI katkı maddesi içerir. Uluslararası standartlar ülkeden ülkeye değiştiğinden ve tüm etiketleme yönetmeliklerine uymak için torbalarımızı biyolojik olarak parçalanabilir olarak etiketlemiyoruz. Sebze nişastalarından yapılan ve BPI onaylı sertifikalı kompostlanabilir torbalar sunuyoruz ve bunların evcil hayvan atığını kabul eden bir belediye kompostlama tesisinde bertaraf edilmesine olanak tanıyan hem ASTM D6400 hem de EN13432 yönergelerini karşılıyoruz.

 

"EPI katkı maddesi" ne anlama geliyor?

EPI, yeşil renkli poşetlerimizde kullanılan teknoloji olan tamamen bozunabilir plastik katkı maddesinin (TDPA) geliştiricisidir. EPI testi, TDPA'nın ısı, oksijen ve çalkalama gibi değişkenlere tepki verdiği için torbaların parçalanmasına izin verdiğini, toksik olmadığını ve hiçbir zararlı kalıntı üretmediğini göstermektedir. Sizi, EPI'nin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz web sitelerini ziyaret etmeye davet ediyoruz! https://epi-global.com/

 

Torbalarınız kompostlanabilir mi?

Açık yeşil poşetlerimiz BPI sertifikalı kompostlanabilir poşetlerdir ve sebze nişastalarından yapılır. Ayrıca, evcil hayvan atığını kabul eden bir belediye kompostlama tesisinde bertaraf edilmelerine olanak tanıyan hem ASTM D6400 hem de EN13432 yönergelerini karşılar. Lütfen tüm kompost tesislerinin evcil hayvan atıklarını kabul edemeyeceğini unutmayın. Ayrıntılar için belediyenizle görüşmenizi öneririz.

 

Lavanta kokusu yapay mı?

Lavanta kokumuzun% 62'si doğal olarak meyveler, bitkiler ve baharatlardan elde edilen uçucu yağlardan elde edilir. Kalan% 38 ise kokunun torbalarımıza yapışmasına yardımcı olan bağlayıcı bir maddedir. Lavanta kokusu, torbalarımızın toplam makyajının % 1'ini oluşturur.

 

Torbalarınızı ne kadar süre saklayabilirim?

Koyu yeşil renkli poşetlerimiz, bozulma sürecini hızlandıran bir EPI katkı maddesi içerir, bu nedenle onları 24 aydan fazla saklamamanızı öneririz. Işık ve ısı bozulma sürecini hızlandırabileceğinden, poşetleri kuru ve serin bir yerde muhafaza etmenizi tavsiye ederiz.

Sertifikalı gübreleme poşetlerimiz sebze nişastalarından yapılmıştır, bu nedenle onları 12 aydan fazla olmamak üzere kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneririz.

 

Yardım! Torbaları açmakta sorun yaşıyorum.

Kuru parmak uçları bazen poşeti çekmeyi zorlaştırabilir. Açmakta sorun yaşıyorsanız, poşetin üst kısmını sıkıştırarak kenarlarını ayırmanızı ve hatta parmak uçlarınızı hafifçe nemlendirmenizi öneririz.

Hala sorun mu yaşıyorsunuz? Belki de daha geniş bir açıklığa sahip, saplı poşetlerimizi denemek yardımcı olabilir!

 

Torbalarınız ne kadar kalın?

Koyu Yeşil renkli poşetler: 15 mikron kalınlığında

Sertifikalı Kompostlanabilir poşetler: 20 mikron kalınlığında

 

Daha büyük dışkılar için daha büyük torbalar sunuyor musunuz?

Saplı torbalarımız daha büyük pislikleri temizlemek ve daha büyük elleri barındırmak için ekstra geniştir!

Ancak XL köpeklerin bazen XL torbalara ihtiyaç duyduğunu anlıyoruz! Ayrıca online olarak temin edilebilen XL kaka torbalar da sunuyoruz!

 

Torbalarınız lateks içeriyor mu?

Poşetlerimizin veya ambalajlarımızın hiçbiri lateks içermez.

 

Kedi kumu almak için hangi torbaları önerirsiniz?

Kedi kumu kepçeleri ekstra geniş açıklıklardan kolayca sığabildiğinden, saplı torbalarımız veya XL torbalarımız kedi kumu temizliği için mükemmeldir.

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
köpekler için dışkı torbası kutusu, dışkı torbası kutusu, köpek dışkı torbası kutusu, torba kutusu, dışkı torba kutusu, kaka poşeti kutusu, köpek kaka poşeti kutusu, köpek kaka poşet kutusu, köpek dışkı kutu, poşet takma kutusu, kaka torbası kutusu, kaka torbası taşıma, kaka poşeti taşıma kutusu, organik kaka poşeti, çözünebilir kaka poşeti, doğa dostu kaka poşeti, kaka torba kutusu, köpek kaka torbası kutusu, köpek kaka torba kutusu, Earth, Earth Rated, Earth Rated Köpekler, Earth Rated Köpekler İçin Dışkı, Earth Rated Köpekler İçin Dışkı Torbası, earth rated kaka torbası, earth rated köpek kaka torbası kutusu, earth rated dışkı torbası kutusu, earth rated dışkı torbası, eart rated poşet, kaka poşeti, dışkı poşeti, poşet kutusu, poşet, torba, doğa dostu torba, doğa dostu kaka torbası, çözünebilir kaka torbası, doğada çözünen kaka torbası, biyobozunur kaka poşeti, earth rated kaka poşeti, doğal kaka poşeti, earth, earth rated, earth rated köpek, earth rated köpek torbası, earth rated köpek için kaka torbası, earth rated kaka, kaka torbası, köpek için kaka torbası, köpek için kaka poşeti, dışkı torbası, köpek dışkı torbası, çözünebilir köpek dışkı torbası, çözünebilir köpek dışkı poşeti, doğada çözünen dışkı torbası, biyobozunur kaka torbası, biyobozunur dışkı torbası, doğal kaka torbası, köpekler için dışkı torbası, köpekler için kaka poşeti,