BonaCibo Puppy Lamb & Rice Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 3 KG
BonaCibo Puppy Lamb & Rice Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 3 KG

BonaCibo Puppy Lamb & Rice Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 3 KG (BC002)

Marka : BonaCibo
Fiyat : ₺239,90  + KDV
KDV Dahil : ₺283,08
₺26,94 'den başlayan taksitlerle

120 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

 

 

 

 

 

BonaCibo Puppy Lamb & Rice, optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile köpeğinizin metabolizma ve kemik gelişimini destekleyerek sağlıklı büyümesi için formüle edilmiştir. Köpeklerde beslenmeye bağlı alerjilere en fazla sebep olan sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermeyen formülü ile hipoalerjeniktir. Ayrıca besin maddesi olan tahılı düşük miktarda içererek yavru köpeğinizin sağlıklı olarak yaşamını sürdürmesine yardımcı olur. Kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden ve hassas sindirim sistemine sahip yavru köpekler için idealdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Kuzu Proteini (%29), Hidrolize Kuzu Proteini (%21), Baldo Pirinç (%18), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu. Hipoalerjenik; Sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermez.

 

...

 

SAĞLIKLI GELİŞİM

Bonacibo Puppy Lamb & Rice, yavru köpeğinizin sağlıklı büyümesi ve metabolizmasının ideal çalışmasını sağlayarak uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Ayrıca formülündeki optimum mineral dengesi yavru köpeğinizin kemik gelişimini destekler.

...

 

BAĞIŞIKLIK DESTEĞİ

Bonacibo Puppy Lamb & Rice içeriğindeki doğal prebiyotiklifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini sağlar ve patojenlerin zararlı etkisini azaltır, böylece bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.

...

 

SAĞLIKLI SİNDİRİM SİSTEMİ

Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile Bonacibo Puppy maksimum sindirimin sağlanmasına yardımcı olur ve tavuğa duyarlılığı olan yavru köpekler için idealdir.

...

 

EKLEM SAĞLIĞI

İçerdiği doğal glukozamin ve kondroitin kaynakları ile esnek ve sağlıklı eklemler için kıkırdak sağlığının korunmasına yardımcı olur.

...

 

DERİ VE TÜY SAĞLIĞI

Bonacibo Puppy Lamb & Rice , sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş, Omega-6:Omega-3 yağ asitleri oranı dengelenmiş özel içeriğe sahiptir.

...

 

DENGELİ VİTAMİN VE MİNERALLER

Metabolizmayı desteklemek ve sürekli enerji üretimini sağlamak üzere optimal düzeyde vitaminler içermektedir. İskelet yapısının güçlü ve sağlıklı oluşumu için gerekli olan temel iz mineraller, vücudun kolaylıkla absorbe edebileceği ve faydalanabileceği formdadır.

...

 

SAĞLIKLI HAMİLELİK DÖNEMİ

Yüksek oranda sindirilebilir protein ve dengeli aminoasit içeriği ile Bonacibo Puppy Lamb & Rice, gebe köpekler için, yavruların doğum ağırlıklarını ve bağışıklık sistemlerinin optimize edilmesine yardımcı olan ideal bir mamadır.

...

 

SAĞLIKLI EMZİRME DÖNEMİ

Bonacibo Puppy Lamb & Rice sayesinde süt emzirme döneminde köpeğinizin yavrularının sağlıklı gelişimi ve iskelet sisteminin yapılanması için gerekli olan yağ asitleri ve minerallerce zengin süt verimi sağlanmasına yardımcı olur.

 

 

Günlük Beslenme Tablosu

 

 

Yağ İçeriği

 

 

Protein

 

 

D3 Vitamini

 

 

E Vitamini

 

 

A Vitamini

 

 

Benzer Ürünler