BonaCibo Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 3Kg
BonaCibo Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 3Kg
BonaCibo Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 3Kg

BonaCibo Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 3Kg (BC001)

Marka : BonaCibo
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺178,63(KDV Dahil)
İndirimli : ₺142,90(KDV Dahil)
₺13,60 'den başlayan taksitlerle

75 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO


BonaCibo Kitten Tavuklu (Hamsi ve Pirinç eşliğinde) Yavru Kedi Maması 3Kg


Tüm ırklardan 12 aya kadar Yavru Kediler ile Hamilelik ve Emzirme Dönemindeki Kediler için hazırlanmıştır.BonaCibo Kitten; 12 aya kadar, sütten kesilmiş ve hassas sindirim sistemine sahip Yavru kedinizin; sağlıklı vücut gelişimini sağlamak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek üzere formüle edilmiştir. 

İÇİNDEKİLER:Kurutulmuş Tavuk Proteini (46%), Baldo Pirinç (14%), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu (7%), Krill Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotid Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum

 

SAĞLIKLI GELİŞİM

BonaCibo Kitten, yavru kedinizin sağlıklı büyümesi ve metabolizmasının ideal çalışmasını sağlayarak uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Ayrıca formüldeki optimum mineral dengesi yavru kedinizin kemik gelişimini destekler.

DENGELİ VİTAMİN VE MİNERALLER

Metabolizmayı desteklemek ve sürekli enerji üretimini sağlamak üzere optimal düzeyde vitaminler içermektedir. İskelet yapısının güçlü ve sağlıklı oluşumu için gerekli olan temel iz mineraller, vücudun kolaylıkla absorbe edebileceği ve faydalanabileceği formdadır.

TAURİN İLAVESİ

Kusursuz bir sinir sisteminin sağlanması, kalp sağlığının korunması ve görme kabiliyetinin desteklenmesi için gerekli olan Taurin yüksek miktarda ilave edilmiştir.

BAĞIŞIKLIK DESTEĞİ

BonaCibo Kitten içeriğindeki doğal prebiyotik lifler, bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini sağlar ve patojenlerin zararlı etkisini azaltır, böylece bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.

SAĞLIKLI SİNDİRİM SİSTEMİ

Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile BonaCibo Kitten maksimum sindirimi sağlar.

DERİ VE TÜY SAĞLIĞI

BonaCibo Kitten, sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş, Omega-6:Omega-3 yağ asitleri oranı dengelenmiş özel içeriğe sahiptir.

SAĞLIKLI HAMİLELİK DÖNEMİ

Yüksek oranda sindirilebilir protein ve dengeli aminoasit içeriği ile Bonacibo Kitten, gebe kediler için, yavruların doğum ağırlıklarını ve bağışıklık sistemlerini optimize eden ideal bir mamadır.

SAĞLIKLI EMZİRME DÖNEMİ

Bonacibo Kitten sayesinde süt emzirme döneminde kedinizin yavrularının sağlıklı gelişimi ve iskelet sisteminin yapılanması için gerekli olan yağ asitleri ve minerallerce zengin süt verimi sağlanır.

Beslenme Tablosu

Yağ İçeriği

Protein

D3 Vitamini

E Vitamini

A Vitamini

Analitik Bileşenler
Protein  % 38,00
Yağ İçeriği  % 18,00
Ham Kül  % 8,00
Ham Selüloz  % 2,50
Omega 6  % 3,80
Omega 3  % 0,85
Beslenmeye Bağlı İlaveler
Vitamin A  37500,00 IU/Kg
Vitamin D3  2250,00 IU/Kg
Benzer Ürünler