Blog Başlık

 • Temmuz 10, 2019

  Pet Gazetesi ile Yaptığımız Röpörtaj
  http://petgazete.com/amacimiz-bu-sektorde-lider-firma-olmak/

  Pethaber, Petgazetesi
 •  Köpekle iyi bir iletişim kurabilmek için onun dilinden anlamak gerekir. Duygularını birtakım hareketlerle paylaşan köpeklerin kendilerine has davranış ritüel ve kalıpları var. Sürekli tekrarlayan hareketlerle nelerin ifade edilmeye çalışıldığını bilmeniz halinde nasıl davranmanız gerektiğine daha iyi karar verebilirsiniz. 

  Köpek Davranışları, Köpek Eğitimi, Köpek Huyu,
 • Kediler için en elzem malzemelerden biri kedi tuvalet kabıdır. Kabın ölçüsünden, yüzey kalitesine kadar ince detaylara vakıf olunması kedi kumu kabından beklenilen performansın alınmasını sağlar. Kedinizin cinsi de kedi kabının nasıl olacağını etkileyen bir faktördür. Bazı kedi cinsleri oldukça fazla gelişir ve bunlar için standart bir kedi kabı almak doğru değildir.  

  Kedi Tuvalet Kabı, Kapalı Kedi Tuvaleti, Açık Kedi Tuvaleti
 • Köpeklerin çok renkli bir dünyası var. Bu yönleri onları ayrıcalıklı kılar. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi bilen köpeklerin eğitime yatkın özelliklerini de yabana atmamak gerekir. Bu nedenle çeşitli oyunlarla eğlenirken öğrenmeleri sağlanılabilir. Ayrıca köpek ve sahibi arasındaki bağ da kuvvetlenebilir. İşte bazı oyun türleri

  Köpek Eğitimi, Köpek Oyuncakları, Köpek Oyunları
 • Hem ev hem de ofis dekorasyonun ferahlık sağlayan akvaryumlar pozitif enerji sunar ve kötü enerjiyi dönüştürür. Bu nedenle akvaryum ve balıklar giderek ev veya ofisin bir parçası haline gelmeye başladı. Ancak akvaryum konusuna girmeden önce adım adım dikkat etmeniz gereken bir dizi hususları hatırlatmak istedik…

  Akvaryum, Balık, Balık Yemleri, Japon Balığı, Akvaryum Malzemeleri
 • Renkli, hareketli, minik ve sevimli dostların beslenme ritüellerine en uygun gıda takviyesi ile sağlıklarını korumak mümkündür. Muhabbet kuşunun sağlık problemi yaşaması, canlı ve hareketli yapısını kaybeder. Oldukça narin bu kuşlar için doğru beslenme takvimi ile sağlıklarını korumak mümkündür. 
  Muhabbet kuşların anavatanı Avustralya’dır. Burada yaşayan muhabbet kuşları familyası tohumlarla beslenir. Keten tohumu, yulaf veya arpa ile beslenerek yaşarlar. Bu tip kuşların karnabahar, brokoli gibi sebzeleri de yedikleri ifade edilebilir. Ancak evcil kuşlar için ilgili tohum ve sebzelerin verilmesi uygun olmaz. 

  muhabbet kuşu, muhabbet kuşu yemi,kuş yemleri, kuş kafesleri
 • Kedinizin Sağlığı için Doğru Kum Seçin
     Ev ve ofislerin maskotu kedilerin sağlığını en az kendi sağlığınız kadar düşünmelisiniz. Çünkü ailenin bir üyesi haline gelen kedinin yaşayabileceği sağlık sorunları sizi de etkileyebilir. Kedinin mamasından, oyuncaklarına ve kumuna kadar kaliteli kedi ürünleri tercih etmelisiniz. Ucuz kedi ürünleri içerik açısından uygun bulunmayan birleşenlere sahip olabilir. Bu bakımdan kedi kumları ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlara dikkat çekmek istiyoruz.

  kedi, kedi kumu, silika, bentonit, diatomit, kristal kedi kumları, kedi tuvaleti
 •    Çok uzun zamanlardan beri insanın en sadık hayvan dostu denilen köpeklerin sağlıklı bir beslenme takvimine ihtiyacı olduklarını asla unutmamalısınız. Parlak tüylerini, kas ve kemik sistemini koruyabilmek için vitamin ve mineral açısından zengin hazır mama ürünlerini tercih etmek gerekir. Ucuz birtakım mamaların alınması halinde köpeğin sağlığı bozulabilir. Ayrıca çok fazla yeme ihtiyacı hisseder. Bu hem sindirim sistemini hem de genel sağlığını bozar. Aşırı dışkı çıkarması gerekebilir. 

  Köpek maması nasıl seçilmeli, yavru köpek mama, yetişkin köpek mama, mama,
 • Ocak 09, 2019 Hakkımızda

  petimister.com, hakkımızda, iletişim, şirket bilgileri