Biyo Dermacure Puppy Şampuan 250 ml
Biyo Dermacure Puppy Şampuan 250 ml

Biyo Dermacure Puppy Şampuan 250 ml (BIYO-060)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺28,63(KDV Dahil)
İndirimli : ₺22,90(KDV Dahil)
₺2,18 'den başlayan taksitlerle

75 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Sadece Hayvan Sağlığında Kullanılır.

Bileşimi: Şeffaf, turuncu renkli, lavanta kokulu bir şampuandır. Bileşiminde Texapon ASV 50 (Sodyum Laureth sulfate, Sodyum Laureth 8-Sulfate, Magnesium Laureth sulfate, Magnesium laureth 8-Sulfate Sodium oleth sulfate, Magnesium oleth sulfate, Plantapon Lgs sorb, Dehyton Mc, Lamesoft P065  Emulgin SML 20, Arlyponn TT, Dehyquart 701/N, Pheonip, Glycerin, Wheat Proteine, Aloevera, D&C Red no:33 D&C Yellow no: 10, EDTA Disodium, Citric Acid, Fragrans içerir. 

Kullanım Sahası

 Biyo dermacure puppy şampuan bileşimindeki temizleyici 
maddeler ve buğday proteini ile cildi temizler, tüylere parlaklık vererek daha sağlıklı gözükmesini sağlar. Yavru köpeğin gözünü tahriş etmez, gözyaşına sebep olmaz. İçeriğindeki esans sayesinde hem hoş ve kalıcı bir koku verir, hemde esansın sakinleştirici özelliğinden dolayı yıkama işlemi kolaylaşır. 6 haftalıktan büyük yavru köpeklerin temizliğinde kullanılır. 

Kullanım Şekli Ve Dozu 

 Köpek ılık su ile tamamen ıslatılır. Avuç içine yeterli miktarda (10 ml civarı) şampuan dökülür. Deriye tüylere uygulanan şampuan su ile köpürtülür. Enseden başlayarak el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmeleri sağlanır. 3-5 dakika beklendikten sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. 
Gerekirse uygulama tekrarlanır.
Benzer Ürünler