Biyo Dermacure Herbio Dry Foam Şampuan 250 ml
Biyo Dermacure Herbio Dry Foam Şampuan 250 ml

Biyo Dermacure Herbio Dry Foam Şampuan 250 ml (BIYO-056)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺61,13(KDV Dahil)
İndirimli : ₺48,90(KDV Dahil)
₺4,65 'den başlayan taksitlerle

75 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Sadece Hayvan Sağlığında Kullanılır

Bileşimi: Renksiz hindistan cevizi kokulu bir şampuandır. Bileşiminde Palmarosa oil, Ammonium lauryl sulfate, Cocamido propyl Betaine, Cocamido DEA, Polysorbate 20, Phenonip, Aloevera Citric acid, Cocanat Fragrans içerir.  

Kullanım Sahası: Kedi ve Köpekler için susuz olarak kullanılmak üzere hazırlanmış köpük şeklinde şampuandır. Cymbopogon martinli bitkisinden elde edilen doğal palmarosa yağı içerir. Doğuda özellikle hindistanda alternatif tedavide kullanılan Palmerosa yağı nemlendirici özelliği ile kedi ve köpeklerin cilt tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Cildin doğal yağ dengesini korur. Derinin enfekte olmasını önler. Özel yöntemle hazırlanan köpük, bileşimindeki temizleyici maddeler ile cildi derinlemesine temizler ve tüylere parlaklık vererek daha sağlıklı gözükmesini sağlar. İçeriğindeki esans sayesinde hoş ve kalıcı bir koku verir. Hayvanın gözünü tahriş etmez, gözyaşına sebep olmaz. 

Kullanım Şekli ve Dozu

 Özel pompası ile köpük şeklinde avuç içine püskürtülür. Enseden başlayarak el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. Köpükler hayvanın üzerinde 5-10 dakika bekletilir. Bir havlu ile silinerek hayvan kurulanır ve taranır.

Özel Klinik Bilgiler ve Uyarılar

 6 Haftalıktan küçük kedi ve köpek yavrularında kullanılmamalıdır. Şampuanın göze temas etmemesine dikkat edilmelidir.
Gıda malzemelerinden uzakta çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Kendi ambalajı içinde, oda sıcaklığında direkt güneş ışığından uzakta muhafaza edilmelidir. 
Benzer Ürünler