• Kedinizin Sağlığı için Doğru Kum Seçin
     Ev ve ofislerin maskotu kedilerin sağlığını en az kendi sağlığınız kadar düşünmelisiniz. Çünkü ailenin bir üyesi haline gelen kedinin yaşayabileceği sağlık sorunları sizi de etkileyebilir. Kedinin mamasından, oyuncaklarına ve kumuna kadar kaliteli kedi ürünleri tercih etmelisiniz. Ucuz kedi ürünleri içerik açısından uygun bulunmayan birleşenlere sahip olabilir. Bu bakımdan kedi kumları ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlara dikkat çekmek istiyoruz.

  kedi, kedi kumu, silika, bentonit, diatomit, kristal kedi kumları, kedi tuvaleti
 •    Çok uzun zamanlardan beri insanın en sadık hayvan dostu denilen köpeklerin sağlıklı bir beslenme takvimine ihtiyacı olduklarını asla unutmamalısınız. Parlak tüylerini, kas ve kemik sistemini koruyabilmek için vitamin ve mineral açısından zengin hazır mama ürünlerini tercih etmek gerekir. Ucuz birtakım mamaların alınması halinde köpeğin sağlığı bozulabilir. Ayrıca çok fazla yeme ihtiyacı hisseder. Bu hem sindirim sistemini hem de genel sağlığını bozar. Aşırı dışkı çıkarması gerekebilir. 

  Köpek maması nasıl seçilmeli, yavru köpek mama, yetişkin köpek mama, mama,
 • Ocak 09, 2019 Hakkımızda

     Birden fazla sektörde faaliyet gösterdiğimiz 2012 kuruluş yılımızdan beri edindiğimiz uluslararası ticaret tecrübemizi ve altyapımızı, bu sevgiyle birleştirip www.petimister.com'u kurduk.

     10.000 çeşitten fazla ürüne sahip olan petimister.com ile hayatınıza renk katabilir, hayvan dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir, onlarında daha eğlenceli vakit geçirmeleri için renkli ürünler verebilirsiniz. 

  petimister.com, hakkımızda, iletişim, şirket bilgileri